Murawski i Copeland tworzą miniaturową rzezcywistość dla swoich ślimaków

Kreatywny duet z Chicago - Aleia Murawski i Samuel Copeland, tworzą bogato szczegółowe miniaturowe światy dla swoich domowych ślimaków. Inspirowane dramatami telewizyjnymi i filmami, scenograficzne projekty obejmują wzniosłe apartamenty miejskie, białe płoty i małe wypalone papierosy.

Wykonane z przypadkowych przedmiotów, które Murawski i Copeland znajdują podczas spacerów lub jazdy samochodem, każda miniatura opowiada inną historię jednego lub obu ich domowych ślimaków - licealisty na deskorolce, wypalonego pracownika biurowego, uprowadzenia przez kosmitów. Niektóre odzwierciedlają nostalgiczną reprezentację podmiejskiej Ameryki klasy średniej, podczas gdy inne mroczne motywy szerzącej się komercji.

Zestawy służą do robienia zdjęć i krótkich filmów. Jak można sobie wyobrazić, jedną z najtrudniejszych części trwającego projektu jest reżyserowanie ślimaków. Aby utrzymać je we właściwym miejscu, para ustawia ogórki za drobnymi przedmiotami zestawu, aby zachęcić ich do pozostania w miejscu.

W zeszłym roku duet stworzył całą okolicę, która ma być wykorzystana w projekcie teledysku dla grupy muzycznej Bully. Dzień w życiu wyjątkowo powolnego ślimaka. Przedstawia on dzień z życia ślimaka, który budzi się, robi kawę, je śniadanie, bierze prysznic, gra w gry wideo, robi obiad, zakochuje się i rozpada… powoli.

W wywiadzie z It's Nice That, Murawski stwierdziła, że cały ten projekt rozpoczął się, gdy Copeland znalazł ślimaki podczas wizyty swoich rodziców w środkowej Illinois: „Zrobiliśmy dla nich terrarium… i mniej więcej w tym samym czasie zaczęliśmy wspólnie tworzyć miniaturowe sceny. na początku trzymaliśmy je jako zwierzęta domowe i uwielbialiśmy patrzeć na nie każdego dnia. wtedy zdaliśmy sobie sprawę, że zestawy, które tworzymy były mniej więcej wielkości ślimaka i podobało nam się, że animujemy te pokoje ”.

 

Based on Design Boom

  1. This is Colossal
  2. Design Boom
  3. Design Boom
  4. Design Boom
  5. Design Boom
  6. This Is Colossal
  7. Design You Trust