O firmie

Sklep internetowy Cubeonline.pl istnieje od 2011 roku. Od tego czasu zdobywamy kolejne doświadczenie, rozszerzając obszar działania i pozwalając naszym klientom w łatwy sposób zapoznać się z naszą ofertą.

Nasz program sprzedaży obejmuje szeroki wybór nowoczesnych i designerskich mebli. Koncentrujemy się na prostej i minimalistycznej formie - obszarze, w którym czujemy się najlepiej. Nie znajdą Państwo w naszej ofercie mebli inspirowanych popularnie nazywanych podróbkami. Uważamy, że lepiej kupić prosty produkt trochę mniej znanej marki, niż za te same pieniądze kopię wykonaną z niewiadomego pochodzenia materiałów. Kupując u nas mają Państwo gwarancję oryginalności.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej, a oferowany towar był najwyższej jakości - u nas dostaniesz tylko produkty znanych światowych marek, dodatkowo wybranych przez nas. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu, mamy nadzieję, że udzielane przez nas informacje oraz porady będą kompetentne i profesjonalne, a zakupy w naszym sklepie internetowym szybkie i przyjemne.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez Kontakt, pod adresem e-mail sklep@cubeonline.pl.

Serdecznie zapraszamy!

zespół Cubeonline.pl