Przedstawiamy nową kolekcje duńskiej marki MENU

Knitting Chair, Dark Stained Oak/Dakar 0311, by Ib Kofod-Larsen Hashira Table Lamp, by Norm Architects
Harbour Column Lounge Table w/ Star Base, Black Steel / Kunis Breccia by Norm Architects
Harbour Lounge Chair, Black Oak / Savanna 152 / Shade 20296, by Norm Architects

 

MENU to duńska marka o prostym, ale znaczącym celu: wzbogacić współczesne życie poprzez projekty, które łączą ludzi w sposób kreatywny, wygodny i funkcjonalny. Od 1978 roku MENU wykorzystuje umiejętności najlepszych projektantów i rzemieślników z całego świata, aby tworzyć nowoczesne meble, oświetlenie i akcesoria, które są przejrzyste, sprytne i naturalne, wprowadzając poczucie spokoju dzięki wysokiej jakości materiałom o minimalistycznej sylwetce. Łącząc luki między domem, pracą i gościnnością, projekty MENU na nowo definiują sposób, w jaki wykorzystujemy przestrzeń, a ostatecznie, w jaki sposób łączymy się z otaczającymi nas ludźmi.

Androgyne Lounge Table, by Danielle Siggerud
Reverse Table Lamp, by Aleksandar Lazic
Knitting Chair, Dark Stained Oak / Royal Nubuck Off White 30252, by Ib Kofod-Larsen
Tailor Sofa, Dark Stained Oak / Dakar 0311, by Rui Alves
Gravel Rug, Ivory, by Nina Bruun

 

NOWE DESIGNERSKIE MEBLE MENU "ŁĄCZĄCE PRZESTRZENIE"

Firma MENU za podstawę filozofii swojej marki uważają tzw. Connected Spaces, czyli połączone przestrzenie. Przestrzenie, które jednoczą nasze światy poprzez projektowanie i tworzą nasze przejścia z miejsca w miejsce bezproblemowe, ciekawe i przyjemne. W naszym szybko zmieniającym się świecie zaciera się różnice między domem a pracą. Koncepcja Connected Spaces odzwierciedla tę ekscytującą zmianę, podkreślając nasze możliwości tworzenia skoncentrowanych na ludziach, wielofunkcyjnych środowisk, które spełniają nasze potrzeby. Miejsca pracy, dzięki którym czujemy się jak u siebie; domy ze wszystkimi wygodami i udoskonaleniami; kawiarnie, sklepy, restauracje i hotele, które czują się dostosowane do naszych pragnień i aspiracji. Connected Spaces to świadectwo przyszłości projektowania. Łącząc luki między domem, pracą a gościnnością, możemy przedefiniować sposób, w jaki wykorzystujemy przestrzeń - i ostatecznie, jak się ze sobą łączymy. Projektowanie idealnych przestrzeni to podróż. Nie ma mapy drogowej.

Harbour Column Lounge Table w/ Star Base, Black Steel/Kunis Breccia, by Norm Architects
Cyclades Vase, Large, Sand, by Nick Ross
Co Lounge Chair, Black Steel/Dark Stained Oak/Maple 222, by Norm Architects & Els Van Hoorebeeck

 

PROJEKTANCI KSZTAŁTUJĄCY NOWOCZESNE PRZESTRZENIE

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Aby mieć pewność, że ich oferta nadal przewiduje potrzeby i oferuje użyteczne, piękne rozwiązania, MENU współpracuje z nowatorskimi projektantami, zarówno z rodzimej skandynawii i na całym świecie. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o coraz więcej starszych projektantów: mistrzów, których praca przetrwała próbę czasu i przypomina, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Eave Modular Sofa, Safire 0012, by Norm Architects
Hashira Pendant, Cluster, Large, by Norm Architects
Hashira Floor Lamp, by Norm Architects
Knitting Chair, Dark Stained Oak / Dakar 0311, by Ib Kofod-Larsen
Tearoom Lounge Chair, Deco Avorio T14035 001, by Nick Ross
Androgyne Side Table, Ivory Steel / Crystal Rose Marble, by Danielle Siggerud
Plinth Low, Grey Kendzo Marble, by Norm Architects
Gravel Rug, Ivory, by Nina Bruun

 

NASZ PROJEKT - TWOJE SPOJRZENIE

Aby projektowane wnętrza były satysfakcjonujące i zapadały w pamięć, każdy jego aspekt musi rozważnie zaangażować zmysły. Nasze reakcje na kolor i fakturę są natychmiastowe i intuicyjne, dlatego przy wyborze nowych mebli należy wziąć pod uwagę te reakcje.

Nimbus Mirror, Rectangular, Polished Brass, by Krøyer-Sætter-Lassen
Échasse Vase, Large, Smoke Glass/Brushed Brass, by Theresa Rand
Eave Modular Sofa, Savanna 222, by Norm Architects

 

PROJEKTY STWORZONE DO PRAWDZIWEGO ŻYCIA

MENU wierzy w nowoczesny design stworzony z myślą o trwałości. Każdy produkt jest tworzony przy założeniu, że będzie miała wiele zastosowań, czy to w spokojnym pokoju rodzinnym, czy w ruchliwej stołówce w miejscu pracy. Niezależnie od tego, czy jesteś nabywcą kontraktowym, czy

prywatnym klientem, oznacza to pewność, że wybrany projekt został przetestowany pod kątem spełnienia najbardziej wymagających scenariuszy użytkowania. Z biegiem czasu niektóre materiały będą rozwijać określone wykończenie, przekształcając się, by ukazać nowy wymiar intrygujących efektów. Ta emocjonalna trwałość pomaga stworzyć głębszą więź między tobą a produktem.

Androgyne Dining Table, Ø120, Dark Stained Oak / Kunis Breccia, by Danielle Siggerud
Hashira Floor Lamp, by Norm Architects
Afteroom Dining Chair Plus, Wood Base, Natural Oak, by Afteroom
New Norm Dinnerware, Dark Glazed, by Norm Architects

 

Oparte na najnowszym katalogu MENU 2020

Zdjęcia z MENU's Image Bank