Targi Warsaw Home Expo

 

Warsaw Home to czterodniowe międzynarodowe Biznesowe Targi Wnętrz organizowane w centrum targowo-wystawienniczym PTAK. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Warsaw Home charakteryzuje to, że stanowi zarówno platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, jak i przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home to miejsce łączące architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych.

Co można znaleźć?

Na terenie Warsaw Home można wyróżnić pięć stref tematycznych – Selected Design, Selected Furniture, Kitchen & Dining, Interior Finish oraz Deco. W każdej strefie wystawiane są oryginalne i nowatorskie marki.

Wystawcy

W tym roku w wydarzeniu będzie brać udział blisko 700 wystawców z całego świata, zarówno Swiatowych oraz znanych marek jak i tych nowatorskich. Między innymi będzie można zobaczyć dwie zjawiskowe włoskie firmy Magis i Pedrali, których produkty można zakupić w naszym sklepie.

Kogo można spotkać?

Podczas targów można spotkać licznych wiodących producentów, znakomite międzynarodowe marki, utalentowanych projektantów wnętrz i architektów. Ich produkty reprezentują szerokie spektrum: od mebli, przez dekoracje, po elementy wykończenia wnętrz – zarówno średniego segmentu, jak i klasy premium.

Atrakcje

Targi Home Expo to między innymi miejsce do wymiany doświadczeń, dzielenia się pomysłami i zapoznawania się z najnowszymi trendami w branży. Aby to ułatwić na ich terenie organizowane są panele dyskusyjne, warsztaty i wykłady prowadzone przez producentów, projektantów, dystrybutorów itp. Można w nich uczestniczyć podczas dni biznesowych czyli w czwartek i piątek.

Pomocne informacje

Targi odbywają się w centrum targowo-wystawienniczym PTAK w dniach 3-6 października 2019 roku. Na ich teren można wejść od godziny 10:00 do 18:00. Bilety na wydarzenie należy zakupić internetowo bądź na miejscu w recepcjach podczas trwania targów. Warto jednak zdecydować się na kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzisz czas na staniu w kolejce na miejscu!

 

Image credits

3. photo Design Alive
4. photo Polisz Design
Title photo Label Magazine