Urządź dziecku pokój z osobowością!

Najlepiej urządzony pokój dziecka posiada miejsce na zabawę, kreatywność oraz bycie sobą. Oto 5 akcesoriów do spersonalizowania pokoju.


Umiejętnością, której zawsze brakuje w rodzinie z dziećmi, jest przechowywanie. Pieluchy, książki, ubrania i zabawki zajmują więcej miejsca, niż mogłoby się wydawać. Po zainstalowaniu nowej półki lub kredensu szybko kończy się miejsce na następne rzeczy. Kolejną trudną do opanowania równowagą jest dekoracja pomiędzy uroczym pokojem dla dzieci, a jednocześnie stworzenie przestrzeni z miejscem na sen, zabawę i bycie dzieckiem. Zebraliśmy pięć rzeczy, które mogą Ci pomóc w uporządkowaniu pokoju dziecięcego, pozwalając wyrazić osobowość twojego dziecka.

Funkcjonalne i efektownie wyglądające rozwiązanie do przechowywania to schowek ścienny z dziewięcioma mniejszymi kieszeniami. Idealnie nadaje się do zawieszenia nad stacją na plusze, gdzie będzie trzymał wszystkie niezbędne akcesoria w zasięgu ręki. Pozwól, aby niektóre z pluszowych zabawek Twojego dziecka wysunęły głowy, aby pokazać zabawny i osobisty wygląd wiszącej przechowalni.

Potrzebujesz miejsca do powieszenia plecaka lub swetra? Urocze haczyki z motywem zwierzęcym to świetny sposób na praktyczne haczyki w pokoju dziecięcym. Możesz również stworzyć małe zoo na ścianie z różnymi zwierzętami wiszącymi na różnych wysokościach. Półka jest łatwym sposobem na utrzymanie bałaganu na dystans, a także oferuje możliwość udekorowania półek rodzinnymi obrazami lub ulubionymi misiami.

Dzięki wykresowi wzrostu dzieci możesz śledzić każdy krok w rozwoju twojego dziecka - a jednocześnie tworzy to pomysłowy drobiazg w tworzeniu osobistego pokoju dziecięcego. Tę samą wielofunkcyjną jakość posiada jeden z naszych ulubionych produktów, Funkis House. Wygląda jak dom ze średniowiecza, ale jeśli zawiesisz go na ścianie i zapełnisz słodkimi pamiątkami, twoje najlepsze wspomnienia pozostaną blisko serca.