FOLIO fotel outdoor

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nardi
  • Waga: 8.2 kg
  • Dostępność: Jest - dostępny w 48h  (1 szt.)
  • Czas realizacji: 2-3 tygodnie
  • 690,00 zł
  • szt.

Fotel NARDI outdoor FOLIO 

FOLIO to fotel relaksacyjny do użytku na zewnątrz wykonany z żywicy z włókna szklanego, z perforowanym kwadratowym wzorem i matowym wykończeniem. Fotel może być rozkładany w dwóch wygodnych pozycjach. Wyróżniają go wyraźne linie, opatentowany system regulacji oparcia i siedziska. Fotel FOLIO dostępny jest również w opcji z elegancką poduszką w różnych tkaninach i kolorach. Można także dokupić do niego komplet Folio Rocking składający się z dwóch elementów, które po przyłączeniu do fotela sprawiają, że otrzymujemy fotel bujany! Idealny do ogrodu lub tarasu.

Fotel FOLIO jest wyjątkowo łatwy w konserwacji, odporny na warunki atmosferyczne, można go układać jeden na drugim i w całości nadaje się do recyklingu. Można dokupić do niego płozy (fotel bujany) i poduszki.

PODUSZKA FOLIO KOMFORTOWA
Poliuretan ekspandowany (gęstość 18 kg/m3) pokryty włóknem poliestrowym połączonym z tkaniną. Pianka poliuretanowa (gęstość 18 kg/m3) z powłoką z włókien poliestrowych połączoną z tkaniną. Waga 1,4kg, tkanina wodoodporna.
 
PODUSZKA ZAGŁÓWKA FOLIO
Włókno poliestrowe pokryte wodoodpornym poliestrem. Włókno poliestrowe pokryte wodoodpornym poliestrem. Waga 0,3kg, tkanina wodoodporna. 
 
WYMIARY (cm):
wysokość siedziska: 45
wysokość oparcia: 113-106,5
szerokość: 72
głębokość: 81-92,5

 

MATERIAŁ:
polipropylen i włókno szklane barwione w masie

INNE:
mebel przystosowany do użytku zewnętrznego                                                                                                                można ustawiać jeden na drugim do 8 szt

 

CERTYFIKAT:


Inne produkty Cane-line: Nardi
Inne produkty projektanta: Raffaello Galiotto