KOMODO 5 sofa modułowa

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nardi
  • Waga: 61 kg
  • Dostępność: Produkt na zamówienie  (0 szt.)
  • Czas realizacji: realizacja 2-3 tygodnie
  • 7 390,00 zł
  • szt.

KOMODO 5 sofa modułowa Nardi Outdoor

KOMODO to sofa do użytku na zewnątrz, składająca się z modułowego systemu siedzeń z ramą z żywicy z włókna szklanego i wyściełanymi elementami. Oferuje wyjątkową wszechstronność i może być zaprojektowana zgodnie z potrzebami w zależności od dostępnej przestrzeni, gustów i potrzeb. System pozwala projektować niezliczoną liczbę układów, od najbardziej klasycznych po najbardziej innowacyjne i kreatywne, bez ograniczenia liczby miejsc i rozwiązań projektowych, które można zmieniać i integrować w miarę upływu czasu.

Inspirowana naturą i zaokrąglonym i połączonym kształtem gałęzi, sofa KOMODO została stworzona jako stabilna rama z siatki, do której można przymocować wyściełane oparcia i poduszki ze wszystkich stron. Jego naturalny wygląd zawdzięcza także innowacyjnemu systemowi mocowania między oparciami i siedzeniami, który obejmuje prosty obrót (opatentowany system), dzięki czemu unika się widocznych połączeń lub otworów, jednocześnie utrzymując i przedłużając poziomy wzór siatki siedzeń i pionowy charakter plecy.

Sofa modułowa. Rama wykonana jest z jednolitych kolorowych żywic polipropylenowych z włókna szklanego. Oparcie i podłokietniki można zamocować ze wszystkich stron. Matowe wykończenie. Z antypoślizgowymi stopkami. Zestaw poduszek 5-miejscowych w zestawie. Żywica nadająca się do recyklingu. Możliwość wyceny dla innych konfiguracji sofy. 

Zebrał następujące nagrody i wyróżnienia: German Design Award i Good Design Award.

 

WYMIARY (cm):
wysokość: 88
głębokość: 78
szerokość: 294
długość: 154

 

MATERIAŁ:
polipropylen i włókno szklane barwione w masie

INNE:
mebel przystosowany do użytku zewnętrznego                                                                                                              można ustawiać jeden na drugim

KOLORY PODUCH:

 

CERTYFIKAT:
 


Inne produkty Cane-line: Nardi
Inne produkty projektanta: Raffaello Galiotto