AIDA krzesło tapicerowane skórą

Krzesło tapicerowane skórą z nogami lakierowanymi proszkowo w kolorze skóry. Aida to wygodny klasyczny i smukły mebel, który będzie ozdobą każdej nowoczesnej jadalni.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Calligaris
  • Dostępność: Produkt na zamówienie  (0 szt.)
  • Czas realizacji: realizacja 3-4 tygodnie
  • 989,00 zł
  • szt.

Calligaris Krzesło AIDA tapicerowane

Krzesło Calligaris AIDA posiada metalową ramę i siedzenie tapicerowane regenerowaną skórą. AIDA wyróżnia się wysokim oparciem oraz smukłą linią. Co charakteryzuje to krzesło, to minimalizm oraz jego elegancki wygląd. Te cztery nogi, smukłe, choć wytrzymałe, zrobione są z metalu powlekanego tym samym wykończeniem, co siedzisko i są szczegółem o wielkiej estetycznej wartości. To krzesło, które nadaje pomieszczeniu, a zwłaszcza jadalni, eleganckiego wyglądu. Wybierz wykończenie zgodne z Twoim gustem!

Siedzenie: Kawałki skóry połączone z innymi materiałami i spoiwami w celu uzyskania widocznej powierzchni materiału są zawsze wykończone pigmentem o jednolitym kolorze w tym samym procesie, co w przypadku prawdziwej skóry.

Rama: Produkty metalowe są zwykle wykonane z obrobionej i spawanej stali. Stal jest następnie chromowana lub pokrywana dwiema warstwami farby proszkowej. Doskonała jakość zarówno pod względem estetycznym, jak i trwałości.

Dostępne kolory: czarny, biały, ciemnoszary, jasnoszary, nugatowy, kawowy

WYMIARY (cm): 
wysokość: 94
szerokość: 43
głębokość: 58

więcej produktów tego producenta: Calligaris