Ferm Living

Ferm Living

Ferm Living to firma powstała w 2006 roku. Duński design wykonany z miłością. Jako jedna z wiodących marek w Danii, Ferm Living umiejętnie łączy klasyczny skandynawski design z nowoczesnymi krawędziami. Produkty tej marki charakteryzują się typowym dla Skandynawii minimalizmem, stonowanymi kolorami oraz precyzją wykonania. Opierając się na pasji do autentycznego projektowania i przejrzystej funkcjonalności, Ferm rzuca wyzwanie kształtowaniu przyszłości i jest dumny z tworzenia produktów, które pomagają zrównoważyć kontrasty życia.

Ich miękkie formy, bogate tekstury i głębokie kolory pozwalają stworzyć autentyczną i opanowaną atmosferę, a awangardowe kształty, uderzające wzory i ciekawe detale dodają odrobiny niespodziewanego.
Z bazy w Kopenhadze współpracują z rzemieślnikami z całego świata, łącząc skandynawski sposób myślenia ze światowymi umiejętnościami i tradycjami.
Ferm poważnie traktuje swoją odpowiedzialność wobec ludzi i planety i oczekuje tego samego od ich partnerów.
Tworzą kolekcje mebli, akcesoriów i oświetleń, dzięki czemu możesz stworzyć przestrzeń, aby czuć się komfortowo.

Z Ferma popularnością cieszą się najbardziej krzesło Herman, występujące w wielu wariantach kolorystycznych, w wersji tapicerowanej i nietapicerowanej oraz donica Plant Box. W swojej bogatej ofercie Ferm posiada również tapety na ścianę z różnymi oryginalnymi motywami oraz naścienne półki Wall Box