Lapalma

Lapalma

Lapalma

Zakorzeniona w nowoczesnym stylu, Lapalma zajmuje się produkcją mebli do domu i biura od ponad 30 lat. Dzięki użyciu naturalnych materiałów takich jak drewno, skóra, metal, szkło czy wiklina, każdy projekt świetnie wpasowuje się w klasyczne upodobania klientów, zarazem zachowując swoją nowoczesną formę. Lapalma zawsze stawia na zapewnienie najwyższej jakości nie tylko w odniesieniu do swoich produktów, ale także ich produkcji i dystrybucji.

Sukces włoskiej firmy Lapalma nie jest zbiegiem okoliczności: został zbudowany krok po kroku, ożywiany intensywną pracą i pasją. Intuicja, wytrzymałość, know-how, a przede wszystkim nierdzewna pasja, tak nierdzewna jak stal, materiał, nad którym firma pracuje od ponad 30 lat, łącząc go z drewnem, skórą i tkaninami, nadając kształt meblom o stonowanych i ponadczasowych kształtach. Wzmacniając powiązania między rzemiosłem a kreatywnością, dwoma klejnotami Made in Italy, firma była w stanie utrwalić czysto włoski charakter swojej kolekcji. Z połączenia badań i estetyki pochodzą produkty o silnej osobowości i współpraca z projektantami międzynarodowego formatu.

Historia Lapalmy rozpoczęła się w latach osiemdziesiątych, kiedy bracia Marcato postanowili założyć firmę, skupiając się na naturalnych i nadających się do recyklingu materiałach. Marka inwestuje w zaawansowany sprzęt, nowe materiały wchodzące na scenę, przyciąga szeroką gamą produktów dla sektora kontraktowego. Lapalma udowadnia, że ​​potrafi pasować do dużych projektów na całym świecie, od hoteli po sklepy, od muzeów po lotniska.