Marset

Marset

Marset produkuje pełną gamę opraw do nowoczesnych wnętrz, zarówno komercyjnych, jak i mieszkalnych. Lampy wiszące Marset są natychmiast rozpoznawalne dzięki unikalnym wzorom, które łączą naturalne elementy i niekonwencjonalne kształty. Najlepiej sprzedające się żyrandole i lampy wiszące Marset łączą ze sobą drewno, które pięknie odbija światło z solidnymi chromowanymi ramami i oświetleniem LED. Inne popularne lampy wiszące Marset mają spiralne odcienie tkaniny w neutralnych kolorach, takich jak białe i szare, a także stonowane pastele, takie jak zielony i różowy. Marset oferuje oszałamiającą gamę oświetlenia wiszącego do nowoczesnych wnętrz, od ultranowoczesnych lamp w kształcie dysku LED do współczesnych wielopunktowych świateł LED.

Oświetlenie ścienne firmy Marset wprowadza innowacyjne koncepcje oświetleniowe do pomieszczeń wewnętrznych, takich jak korytarze, wejścia i wielkie pomieszczenia holi wejściowych. Zakres obejmuje kinkiety LED typu spotlight z obrotowymi kloszami szklanymi, które nadają się do montażu na ścianie lub suficie, a także współczesne kinkiety, które współgrają z innymi elementami kolekcji, takimi jak lampy podłogowe i stołowe oraz podtynkowe lampy sufitowe.

Założona w 1942 roku marka Marset ma bogatą historię, rozpoczęła swoją działalność w przemyśle odlewniczym, aby potem stopniowo produkować oświetlenie, robiąc coraz bardziej odważne i nowoczesne projekty.