Maytoni

Maytoni

Maytoni to niemiecka marka, która oferuje lampy do wnętrz o różnych stylach i trendach. Od samego początku produkty firmy były reprezentowane w ponad 32 krajach na całym świecie. Maytoni to wszechstronne połączenie stylu, unikalnego designu, idealnych proporcji i wysokiej jakości. Firma stara się tworzyć nie tylko lampy, ale także nastrój i atmosferę dla ludzi sukcesu z dobrym smakiem.
Jego celem jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta, aby zapewnić pełną gamę lamp: od dekoracyjnego do technicznego, do każdego wnętrza i krajobrazu. 

Maytoni tworzy produkt od szkicu do gotowego arcydzieła, zwracając uwagę na każdy szczegół. Od stycznia 2018 r. do dekoracji opraw oświetleniowych Maytoni stosuje kryształy nowej generacji o zmniejszonej zawartości tlenku ołowiu, których stężenie nie przekracza 0,009%. Kryształy Maytoni nie są naturalnym szkłem kryształowym. Jednak dzięki technologii nG-Crystals, która opiera się na dodaniu 56 dodatkowych komponentów do struktury kryształu, zachowano wszystkie jego właściwości, takie jak sztuczki światła, piękny wygląd i idealne szlifowanie.

Bestsellerami wśród lamp MAYTONI są: Dallas, Jackson, Gilbert czy chociażby Jingle