Stoły

Stoły

Designerskie stoły

Nie na darmo mówi się, że stół jest najważniejszym meblem w domu. Wszak przy jedzeniu spędzamy dużą część życia. W przypadku osób celebrujących posiłki, designerskie stoły to nie tylko niepowtarzalny element wystroju jadalni, ale także część oprawy, w której spotykają się z rodziną lub przyjaciółmi.

Wybór designerskiego stołu nie jest prostym zadaniem. Musi on przecież komponować się z jadalnią lub salonem, w którym będzie najważniejszym meblem. Oprócz wyglądu należy wybrać też jego styl, a co za tym idzie materiał, z którego jest wykonany i kolor tak, by idealnie dopełniał on przestrzeń, w której będzie królować.

Nowoczesne stoły do jadalni kuszą koneserów różnymi kształtami i kolorami – od klasycznego brązu, bieli, czerni aż po stal i szkło. W zależności od stylu jadalni designerskie stoły mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów łączonych ze sobą tak by uzyskać jak najciekawszy efekt. Kształt nowoczesnego stołu nie musi być klasycznym prostokątem. Do wyboru są stoły owalne do jadalni, stoły okrągłe lub kwadratowe stoły do salonu, a także stoły o niespotykanych kształtach jak wielokąty. A jeśli chcesz oszczędzić miejsca, to warto posiadać stół rozkładany.

Designerski stół do jadalni może być także ekstrawagancki jeśli zdecydujemy się na szklany lub ceramiczny blat ustawiony na drewnianych lub stalowych nogach.