ACCIS PRO fotel obrotowy

ACCIS PRO to najnowsza kolekcja krzeseł obrotowych, która wpisuje się w trend „aktywnego siedzenia”. To przykład tego, jak myślenie technologiczne może uczynić prostą czynność - siedzenie - łatwiejszą i lepszą. Siedzisko i oparcie dopasowują się do ruchów ciała użytkownika, aby nie obciążać kręgosłupa.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Profim
  • Waga: 21 kg
  • Dostępność: Produkt na zamówienie  (0 szt.)
  • 2 020,00 zł
  • szt.

Fotel obrotowy ACCIS PRO Profim

ACCIS PRO to najnowsza kolekcja foteli obrotowych, która wpisuje się w trend „aktywnego siedzenia”. To przykład tego, jak myślenie technologiczne może uczynić prostą czynność - siedzenie - łatwiejszą i lepszą. Siedzisko i oparcie dopasowują się do ruchów ciała użytkownika, aby nie obciążać kręgosłupa.

ACCIS PRO to produkt przemyślany technologicznie już na etapie projektowania. Design to nie wszystko - tutaj liczą się mądre rozwiązania. Niezależny ruch siedziska i oparcia to unikalne rozwiązanie. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu i opatentowanemu systemowi Smart HPS. Przesuwanie oparcia z jednej strony na drugą jest możliwe dzięki systemowi przegubów, który łączy oparcie z mechanizmem krzesła. Oparcie wyposażone jest w drążek wykonany ze specjalnego materiału kompozytowego, który działa jak klasyczna sprężyna i umożliwia powrót oparcia do pozycji wyjściowej. Ruch siedziska jest możliwy dzięki przegubowi kulowemu w środkowej części siedziska. Producent zadbał o to, aby użytkownik mógł poruszać się na boki, ale jednocześnie czuł się stabilnie. Ruch boczny siedziska można zablokować.

Podłokietniki są ważnym elementem produktu. Dzięki regulacjom: góra-dół, ruch przód-tył, ruch na boki oraz obrót, z łatwością możesz idealnie podeprzeć przedramiona.

AccisPro nie krępuje użytkownika – podąża za jego ruchami. Ruszaj się. Zmieniaj pozycje. Siedź aktywnie!

 

WYMIARY (cm):

MATERIAŁ:

baza

- czarny (tworzywo - poliamid)
- jasnoszary (tworzywo - poliamid)
- biały
- chrom (aluminium polerowane)

podłokietniki

P63PU - podłokietnik regulowany góra-dół (zakres regulacji 100 mm), nakładka przód-tył (+/- 50 mm), nakładka na boki (+/- 27 mm), nakładka obrotowa (+/- 27°), nakładka poliuretanowa.

Kolor stelaża podłokietnika: czarny, jasnoszary

amortyzator

Amortyzator gazowy z poduszką w standardzie. Obudowa amortyzatora - zawsze w kolorze bazy.

kółka/stopki

- kółka twarde (do podłóg miekkich) - czarne lub jasnoszare,
- kółka miekkie (do podłóg twardych) - czarne lub jasnoszare,
- stopki teflonowe (uniwersalne, zawsze czarne).

siedzisko

Siedzisko wykonane z tworzywa sztucznego (polipropylen) w kolorze czarnym, wyściełane integralną pianką poliuretanową o gęstości 75kg/m3. Siedzisko posiada funkcję  tzw. SIDE MOVEMENT, która jest niezależna od mechanizmu. Dzięki  tej funkcji siedzisko podąża za użytkownikiem w trakcie wykonywania ruchów na boki – po 6° na stronę. Ruch siedziska możliwy jest dzięki przegubowi kulowemu umieszczonemu w centralnej części siedziska. Dodatkowo w tylnej części siedziska zamontowano 2 sprężyny, co niweluje użytkownikowi uczucie braku stabilności podczas bujania.  Funkcja całkowicie niezależna od funkcji odchylenia oparcia. Możliwość blokady tej funkcji.

oparcie

Oparcie siatkowe (rama oparcia wykonana z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym), umożliwiające swobodną cyrkulację powietrza podczas siedzenia. Rodzaje siatek: Runner i Rhythm.


Opcja: podparcie lędźwiowe regulowane na wysokość wraz z 2-stopniową regulacją głębokości.

 

tapicerki

pełny wzornik tapicerek https://www.profim.pl/produkty/kolekcja/accispro/model-obrotowy (cena może różnić się w zależności od danej tkaniny)