informacje

Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 3 dni w przypadku towarów dostępnych z magazynu oraz około 30 dni roboczych w przypadku towarów na zamówienie. Przy płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Przy każdym towarze znajdą Państwo orientacyjny czas jego dostawy, jeżeli jego dostępność jest określona jako: "Produkt na zamówienie". Termin ten jest podawany na podstawie ogólnych informacji od naszych dostawców i w sytuacjach wyjątkowych może ulec zmianie. Do terminów realizacji należy doliczyć przerwy produkcyjne, które w większości fabryk są dwie - 2 tygodniowa przerwa na Boże Narodzenie oraz 4 tygodniowa przerwa sierpniowa.

 

Dostępność produktów

Wszystkie przez nas oferowane produkty są dostępne w ofercie stałej (na karcie produktu określamy ilościowy stan magazynowy). W przypadku gdy stan magazynowy jest zerowy, towar jest zamawiany po uprzednim wpłaceniu zaliczki, i wtedy czas oczekiwania to około 30 dni roboczych od zaksięgowania zaliczki na naszym koncie.

 

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

 

Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego .

 

Odbiór osobisty

Zakupy mogą Państwo odebrać również osobiście w sklepie Roomstore.