ICF

ICF

ICF Office to włoska firma, która od ponad sześćdziesięciu lat produkuje meble biurowe z dużą dbałością o innowacyjność i jakość materiałów. W całości wyprodukowane we Włoszech produkty ICF Office są zorientowane na wygodę i trwałość. Kultowe krzesło Una chair pokazuje, że może być odpowiednie dla różnych środowisk pracy dzięki nowoczesnym i wyrafinowanym liniom. Zastosowanie w tapicerce szlachetnych materiałów, takich jak skóra, tkaniny 3D dodatkowo podnosi walory fotela obrotowego.

ICF Ofiice to nie tylko siedziska, to również biurka gabinetowe jak UniTable Manager Desk, nowoczesne rozwiązania przestrzeni biurowej — NoTable i AWS system. 

Meble ICF łączą rzemieślniczą tradycję z poszukiwaniem najnowocześniejszych technik produkcji. Firma wyróżnia się duchem innowacyjności. Na przełomie lat 60. i 70. wprowadziła ścianki działowe i wyposażenie, a dziś szczyci się katalogiem kultowych mebli biurowych,  które genialnie odnajdą się jako vintage. Wszystko zaprojektowane tak, aby było wygodne i z i z ogromną dbałością o szczegóły, i z idealnie wyważonymi proporcjami.