UNA CHAIR Low Menagement z podłokietnikami

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ICF
  • Dostępność: Produkt na zamówienie  (0 szt.)
  • Czas realizacji: realizacja 4-5 tygodni
  • 4 530,00 zł
  • szt.

UNA CHAIR krzesło obrotowe z podłokietnikami

Una Chair to system siedzisk z wieloletnią tradycją historycznego wzornictwa w nowoczesnej i elastycznej transpozycji. Te linie i kształty, które rozwinęły się podczas początkowej fazy kreatywnego projektowania, stały się punktami orientacyjnymi dla całej współczesnej sceny. Krzesło posiada pneumatyczny system regulacji wysokości, obraca się i można go przechylać za pomocą mechanizmu przechylającego. 

WYMIARY (cm): 
Wysokość: 88
Wysokość siedziska: 46  
Szerokość 60  
Głębokość 48 

struktura: odlew aluminiowy
tapicerka: siatka, tkanina, skóra
mechanizm przechylania, regulacja wysokości, mechanizm zwrotu

Struktura: Odlewane z aluminium elementy i poprzeczki połączone ze sobą. Uzyskana rama jest sztywną strukturą zdolną do utrzymywania kształtu nawet w warunkach znacznego naprężenia, a także działa jako struktura nośna dla elastycznej siatki i tkaniny lub tapicerki ze skóry. Dwa różne wykończenia: polerowany lub chromowany.

Tapicerka siedziska i oparcia: Skóra lub tkanina jest dociskana do warstwy środkowej z wytrzymałego materiału technicznego i dwóch warstw elastycznego poliuretanu. Materiał jest mocny i elastyczny, aby idealnie rozprowadzić masę ciała. Elastyczny, nośny materiał zawieszenia siedziska z nylonu (jednokolorowy - 75% żywica winylu, 25% poliester) lub elastyczna siatka (efekt dwubarwny - 70% poliester elastomer, 30% poliester) zapewnia pełną przepuszczalność powietrza.

Baza: pięcioramienna podstawa wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium, z polerowanym lub chromowanym wykończeniem w zależności od konstrukcji.

Regulacja wysokości: Wysokość siedziska można regulować na maksymalnie 12 cm za pomocą dźwigni, przymocowanej do wnętrza dolnego podparcia fotela.

Obrotowy mechanizm zwrotny: Ten specjalny mechanizm jest standardem w czterogwiazdkowych modelach bazowych. Automatycznie przywraca krzesło obrotowe do pierwotnej pozycji.

Mechanizm przechyłu: Kąt nachylenia wynosi 15 stopni. Intuicyjny i skuteczny mechanizm przechyłu, który natychmiast podąża za ruchami użytkownika.

Sugestie dotyczące użycia: Ten typ krzesła został zaprojektowany do przechowywania osób o wadze do 110 kg i do przeciętnego użycia przez 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.

Podłokietniki: Zamknięty kształt, wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium z polerowanym lub chromowanym wykończeniem, podobnie jak struktura. Opcjonalne skórzane pokrowce na podłokietniki.