Casamania

Casamania

Casamania

Casamania założona w 1984 roku przez firmę Frezza gwałtownie urosła na przestrzeni kilku lat, zarówno pod względem struktury jak i wyników osiąganych na rynku lokalnym i międzynarodowym. Casamania oferuje atrakcyjne produkty, funkcjonalne, estetycznie bogate i idealne do stosowania w różnorodnych kontekstach. Produkty charakteryzują się odwagą w stosowaniu wielu kolorów i oferują poczucie przestrzeni. Firma zebrała cenne doświadczenie w branży akcesoriów oraz swoich systemów modułowych, idealnych dla każdego wnętrza i każdej przestrzeni: sklepu, domu, biura lub innych pomieszczeń. 

Założeniem marki jest dążenie do innowacji. Stałe badania nad nowymi formami i materiałami oferują klientom możliwość otaczania się produktami supernowoczesnymi i niepowtarzalnymi. Dzięki współpracy z międzynarodowej sławy projektantami i wschodzącymi młodymi talentami, Casamania jest w stanie zaoferować nową wizję wyposażenia wnętrza jako wyraz stylu, filozofii i osobowości.

Ta nowa wizja została zauważona i doceniona przez ogół społeczeństwa i przez profesjonalnych projektantów. Produktom Casamania przyznano szereg prestiżowych nagród: Opus Incertum został uhonorowany "Wyróżnienie projektu" nagrodę od American ID magazynu, Vad krzesło i lampa Simpaty otrzymały nagrodę "Young & Design", natomiast hoker Kant został nominowany do konkursu "Pulchra - le 10 cose più belle del mondo". W 2008 Casamania otrzymała prestiżową nagrodę GOOD DESIGN z Chicago Anathenaeum za 7 N stolik Norayr Khachatryan.